Büntető törvény a büntettek, vétségek és kigásokról, Büntető bíróságok illetőségét tárgyazó rendeletek és Sajtórendtartás az Ausztriai császárság számára. Bécs, 1853, A cs. k. udvari és álladalmi nyomda. Egészvászon kötés, kopottas állapotban. /
Das Strafgesetz über Verbrechen, Vergehen und Übertrenungen, die Strafgerichts-Competenz-Verordnungen und die Press-Ordnung vom 27. Mai 1852 für das kaiserthum Österreich. Wien, 1853, Aus der kaiserlich-königlichen Hof- und Staatsdruckerei. Ganzleineneinband.
[Csemegi Kódex] Az 1878: V. Törvényczikk a Magyar Büntető Törvénykönyv. A büntettekről és vétségekről. Kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel és curiai határozatokkal valamint betürendes tárgymutatóval. Budapest, 1889, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kissé viseletes félvászon kötésben.
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1875-1876. évi törvénycikkek. Bp., 1899, Franklin. (Grill K.) Gottermayer féle, vaknyomott, egészvászon kötésben
Térfy Gyula dr.: Az új polgári perrendtartás. Az életbeléptetési törvény tervezete- Hatásköri bíróság. Főudvarnagyi Bíróság - Jogsegély. Budapest, 1911, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, a gerincborító hiányzik.
Igazságügyi Közlöny. XIX. évfolyam, 1910. Kiadja a Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Bp., 1910, Pesti Könyvnyomda. Félvászon kötés, festett lapszélek, enyhén kopottas állapotban.
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. V. gazdasági törvények. állategészségügy. Erdőtörvény. Vízjog. Budapest, 1903, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben. Fedőlap foltos.
Landgesetz- und Regierungsblatte für das Kronland Ungarn. 1851. Fél évfolyam. 674p. Ferencz József, Haynau és Geringer rendeleteivel. Korabeli félvászon kötésben.