Radnóti Miklós: Erőltetett menet. [Bp.], [1971], Zrínyi. Kass János (1927-2010) grafikus, bélyegtervező illusztrációival, a magyar mellett francia, angol, német, cseh, szerb, olasz, lengyel, szlovák és orosz nyelven. Mikrokönyv, 89. sorszámozott példány, készült 150 példányban. Aranyozott műbőr kötésben, javított gerinccel, az egyik lapja kijár, egyébként jó állapotban.
Józsefváros 40. Szerk.: Gerencséri Jenő. Bp., 1985. Minikönyv, 21. számú sorszámozott példány, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Flach Antal (szerk.): Miskolci filmfesztiválok érméi. Miskolc, [1976]. Minikönyv, 79. számozott példány, készült 500 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötés, az elülső borítón fém plakettel, jó állapotban.
Kovács Mihály (szerk.): Biztosítás, biztonság. Miskolc, 1985. Minikönyv, 2. számozott példány, készült 1400 példányban, ebből 700 számozott, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elülső borítón porcelán plakettel, jó állapotban.
Csorba Csaba: II. Rákóczi Ferenc. Miskolc, 1985. Minikönyv, 126. számozott példány, készült 750 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elülső borítón lakkozott, faragott fa borítással, jó állapotban.
Schäffer Gyula: A Corvináról. Bp., 1971, Magyar Posta. Minikönyv, 140. számozott példány, készült 300 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Angol-magyar bilingvis kiadás, 8 bélyeggel illusztrálva. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Magyar nemzeti Őrseregeknek kötelező szabállyal. Bp., 1977, Honvédelmi Minisztérium Központi Nyomda. Készült a Fegyveres Erők Napja tiszteletére 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben. Kopottas gerinc.