1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Magyar nemzeti Őrseregeknek kötelező szabállyal. Bp., 1977, Honvédelmi Minisztérium Központi Nyomda. Készült a Fegyveres Erők Napja tiszteletére 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben. Kopottas gerinc.