9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Regélő. Szépművészeti első magyar folyóirat. Alapitá, és szerkezé Róthkrepf Gábor. 4. évi folyamat. 2. félév 1836-ki 2. köt. 53-104. sz.
Pesten, 1836. Trattner-Károlyi. 1 metszettel: Óbudai szigetek. 418-832 p. (első lap hiányos). Korabeli, vaknyomott egészvászon kötésben.