26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Szabó István (1695-1753) SJ: Három esztendÅ‘re-való vasárnapi prédikátziók, mellyeket valaha élÅ‘ nyelvel mondott, most pedig Istennek nagyobb dütsÅ‘ségére, a romai anyaszentegyháznak gyarapodására, a magyar lelki pásztoroknak valamennyi segÃtségekre, a keresztény hÃveknek üdvösséges hasznokra és vigasztalásokra elö-járói engedelmébül világosságra botsátott. Nagyszombat, 1746, Akadémiai Nyomda. A három kötet egyben, aranyozott, kopott bÅ‘rkötésben, korához képest szép állapotban. Tulajdonosi bejegyzéssel és a belsÅ‘ kötéstáblán egyéb feljegyzésekkel.