12817.
229. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 ábrával. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, elvált gerinccel.