12832.
229. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
K. B. Lehmann prof. dr., R. O. Neumann prof. dr. Med. et Phil: Bakterologie und Bakterologische Diagnostik. Atlas und Grundriss. München, 1910, J. F. Lehmanns. Színes képekkel illusztrált kiadvány. Dombornyomott, aranyozott, kiadói vászon kötésben, jó állapotban.