12797.
229. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
Természetrajz polgári és felsőbb leányiskolák részére. Wettstein H. nyomán kidolgozta Pásthy Károly és Szarvassy Margit. II. rész, 148 ábrával. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kevés ceruzás jelöléssel, kissé kopottas állapotban.