"Minden doktorságot csak ebből késértek". Szemelvények a XVI-XVII. század magyar nyelvű orvosi kézikönyveibők. Szerk.: Szlatky Mária. Bp., 1983, Magvető (Magyar Hírmondó). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Fordította: Detre László. 50 műmelléklet és 73 szövegközi kép. Budapest, Könyvbarátok Szövetsége. Félvászon kötésben, jó állapotban.
A jó egészség megtartásának módjáról. Szemelvények Mátyus István Diaetetica valamint Ó és Új Diaetetica című műveiből. Szerk.: Szlatky Mária. Bp., 1989, Magvető (Magyar Hírmondó). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Th. H. Van De Velde dr.: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Feldmann Sándor dr. Budapest, 1928, Rozsnyai Károly Kadása. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Kollarits Jenő dr.: Jellem és idegesség. A jellem és az idegesség mibenlétéről, keletkezéséről, valamint az idegesség megelőzéséről. Budapest, 1918, Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Balázs Dezső: Jegyzetek az általános sebészetből és a klinikai sebészet köréből. Ráczey Imre tnr úrnak 1898. évben tartott előadásai nyomán és engedélyével írta - - Budapest, 1900, Mai Henrik és Fia. Félvászon kötésben, jó állapotban.