Books: Science and technology

Number of items: 74

Zierow - Meusch: Messinglinienfabrikate. Leipzig, 1886, Naumann. Aranyozott, dombornyomott, díszes, egészvászon borítóban. Fedőlap sarkai kissé sérültek.
12850.

2 000 HUF
5,18
5,71
Telegdi Tóth Károly: Feladatok az állami bányászat terén. Bp., 1942. K. M. egyetemi nyomda. 8p. Korabeli félvászon kötésben
12851.

1 200 HUF
3,11
3,43
12852.

2 000 HUF
5,18
5,71
Általános robbantási biztonsági szabályzat. Szerk.: Deák Pál, Tomanek Károly. Bp., 1985, Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség, 3. módosított kiadás
12853.

1 000 HUF
2,59
2,86
12854.

800 HUF
2,07
2,29
12855.

800 HUF
2,07
2,29
12856.

6 000 HUF
15,54
17,14
G. Korányi: Bestimmung der Oberflachenspannung von Glasschmelzen mittels indirekter Methode.  Acta technica . Academiae Scientiarium Hungaricae. Bp., 1955, Akadémia. Dedikált példány!
12857.

800 HUF
2,07
2,29
12858.

8 000 HUF
20,73
22,86
Mörsch, E.prof. dr.: Der Eisenbetonbau seine Theorie und Andwendung. Vierte, Vollstandig neu bearbeitete und verhmehrte Auflage. Mit 742 Textabbildungen, 3 Anhangen und 4 Tabellen. Stuttgart, 1912, Konrad Wittwer. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi megjegyzésekkel ill pecséttel. jó állapotú.
12859.

6 000 HUF
15,54
17,14
Hermann v. Czetsch-Lindenwald: Salben- Puder- Externa. Die ausseren Heilmittel der Medizin.. Mit 57 Abbildungen. Berlin / Göttingen / Heidelberg, 1950, Springer. Kiadói egészvászon kötésben.
12860.

1 000 HUF
2,59
2,86
Richard Kirsch prof. dr.:Sport Massage. Mit beilage. Das Skelet und Muskeln des Menschen. Berlin, 1959, Sportverlag Berlin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Kissé poros fedőlappal, egyébként jó állapotban.
12861.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF