3 000 HUF
A Pesti HÃrlap Könyvtára 3 kötete: Az Ezeréves Magyarország, Az élet útmutatója. A Föld és lakói. Bp., 1938, A Pesti HÃrlap Kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben. Kopott aranyozással