Books: Travelling, cities

Number of items: 60

Ossendowski, F[erdynand Antoni]: Állatok, emberek és istenek. Bp., é. n., Franklin Társulat. Kicsit laza félvászon kötésben, a gerinc mentén apró szakadással, egyébként jó állapotban.
12686.

1 000 HUF
2,59
2,86
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. 100 képpel és 3 térképpel. Bp., Lampel R. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.
12687.

2 000 HUF
5,18
5,71
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Angolból fordította Halász Gyula. 67 képmelléklettel és térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Lampel. R. Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
12688.

2 000 HUF
5,18
5,71
Krauss,  Joseph.: Wetterbuch für die Reise und Daheim. Mit 7 Karten und 19 Abbildungen im Text. Hamburg, Berlin, Leipzig,  1917, Richters Reiseführer Verlag. Kiadói karton kötésben.
12689.

3 000 HUF
7,77
8,57
A Pesti Hírlap Könyvtára: A föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel.  Bp., 1938, Pesti Hírlap.  Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12690.

2 000 HUF
5,18
5,71
cca 1940 Cholnoky Jenő: A föld és élete: Világrészek, országok, emberek II. kötet. Ázsia. 256 képpel és térképpel.   Budapest, é.n., Franklin társulat. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.
12691.

800 HUF
2,07
2,29
12692.

6 000 HUF
15,54
17,14
Isirkoff: Bulgária. Föld- és néprajz. Turáni Könyvtár. Fordította Cholnoky Jenőné. Átnézte: Cholnoky Jenő dr. Budapest, 1917, A Magyar Keleti Kulturközpont kiadása. Fritz Ármin Könyvnyomdája. Kiadói papír kötésben.
12693.

3 000 HUF
7,77
8,57
Gatti, Armand: Chine. Collections microcosme. "Petit Planéte". Éditions du seuil. Illustrált, kiadói papír kötésben.
12694.

1 000 HUF
2,59
2,86
Széchenyi Zsigmond: Náhar. Indiai útinapló. Budapest, 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben.
12695.

800 HUF
2,07
2,29
12696.

2 600 HUF
6,74
7,43
Kosch, Alois: Zwoa Brettl/ A gführiger Schnee. Das grosse Ski-Einmaleins. A. Kosch Gebr. Richters Verlagsanstalt in Erfurt. é.n. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben.
12697.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF