11169. 229. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
2 db levonóképes porcelán falitányér, különböző mintákkal, jelzett, apró lekopásokkal, d: 26,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván