Number of items: 96
1026856
11163
229
Other collectibles
Barokk jegyespár, német figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12 000 HUF
1026295
11164
229
Other collectibles
Szőlőmotívumos porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
3 000 HUF
1026733
11165
229
Other collectibles
Porcelán madarakkal beszélgető kisfiú, jelzett, kézzel festett, hibátlan, talpán zöld színű festett olló jelzéssel, 12x11x7cm
1 000 HUF
1005161
11166
229
3200
Other collectibles
Patikai fedeles tároló, "Butyr. Cacao" felirattal, fehér mázzal, jelzett, lepattanással, m:28 cm, d:21 cm
3 200 HUF
1004748
11167
229
Other collectibles
Virág mintás tojás bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, 11×14 cm
2 000 HUF
1011643
11168
229
Other collectibles
Jelzett dísztányér Fagagna település képével, kézzel festett, jelzett, d:24 cm
1 200 HUF
1022185
11169
229
Other collectibles
2 db levonóképes porcelán falitányér, különböző mintákkal, jelzett, apró lekopásokkal, d: 26,5 cm
2 000 HUF
1027726
11170
229
Other collectibles
3 db fűszertartó, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:9-11 cm
1 000 HUF
961767
11171
229
Other collectibles
5 000 HUF
1023050
11172
229
Other collectibles
Vegyes porcelán tétel: 3db dísztányér, jelzettek
999149
11173
229
Other collectibles
Izzadó férfi, Porcellana d'arte bisquit porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 29,5 cm
1 000 HUF
999111
11174
229
Other collectibles
2 db figurális porcelán: nő népviseletben, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 + Férfi halakkal, bisquit Arpo porcelán, kézzel festett, jelzett,apró kopásnyommal, m: 24 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m