11154. 229. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 400 HUF
0 HUF
Rosenthal selb Bavaria porcelán csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 ill. 15 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván