Foreign language books

Number of items: 39

Mastrigli, Leopoldo: Manuale del cantante. Manuali Hoepli. Miláno, 1890, Ulrico Hoepli. Viseletes , kiadói egészvászon borítóval, gerincnél, belül, részben elvált.
13009.

2 000 HUF
5,31
5,71
Bourget, Paul: Un saint. Illustrations de Paul Chabas gravées par privat-Richard. Paris, 1894, Alphonse Lemerre. Kopottas egészvászon kötésben.
13010.

1 000 HUF
2,65
2,86
Daudet Alphonse: Les Frises et la Rampe. Petites Études de la Vie Théátrale. Illustrations de Marold et Picard. Paris, 1892, E. Dentu. Viseltes, elvált gerincű egészvászon kötésben.
13011.

1 000 HUF
2,65
2,86
P. de Kock: Gustav ou Le Mauvais Sujet par - - Tome premier. Bruelles, 1840, Mary- Müller. Félbőr kötésben. Sarkai kopottak, egyébként jó állapotú.
13012.

1 600 HUF
4,24
4,57
Schillers Sämmtliche Werke. 15. köt. Stuttgart - Tübingen, 1825, J. G. Cottaschen Buchhandlung. Viseltes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. / In a worn out paper binding, otherwise in good condition.
13013.

In a worn out paper binding, otherwise in good condition.

800 HUF
2,12
2,29
A. Gide: LImmoraliste. Paris, MCMXXIII. Mercvre de France. Kiadói félbőr kötésben. Szép állapotú.
13014.

A. Gide: L'Immoraliste. Paris, MCMXXIII. Mercvre de France. Kiadói félbőr kötésben. Szép állapotú.

1 000 HUF
2,65
2,86
François Charpentier: La vie de Socrate. Par - - de lAcademie Francoise. Trifiéme Edition, reveue&augmentée. Amsterdam, M. DC. XCIX. Aux dépens dEtienne Roger, Marchand Libraire chez qui on trouve toute forte de Mufique. Karton kötésben, korának megfelelő állapotú.
13015.

13 000 HUF
34,48
37,14
13016.

3 000 HUF
7,96
8,57
13017.

5 000 HUF
13,26
14,29
3 db olasz könyv-Ferenc Herczeg: La porta della vita. Milano, 1960, Rizzoli; C. Baj e G.A. Pellegrinetti: LApprodo. Torino, 1969, G.B. Petrini; Olasz nyelvtan/Grammatica Italiana. Bp., Egyetemi Nyomda. Kötetenként változó állapotban.
13018.

3 db olasz könyv-Ferenc Herczeg: La porta della vita. Milano, 1960, Rizzoli; C. Baj e G.A. Pellegrinetti: L'Approdo. Torino, 1969, G.B. Petrini; Olasz nyelvtan/Grammatica Italiana. Bp., Egyetemi Nyomda. Kötetenként változó állapotban.

800 HUF
2,12
2,29
Murger, Henry: Scénes de La Vie de Bohéme. Illustrations de Paul Destez. Paris, 1909, Calmann- Lévy. Egészvászon kötésben. Kissé viseletes fedőlap.
13019.

800 HUF
2,12
2,29
De crebillon le fils. Le Sopha conte moral dapres les copies de lédition de Londres M DCC LXXIX. Bruxelles, 1881, Ch. Gilliet. Kiadói, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, festett lapszél. Jó állapotban.
13020.

De crebillon le fils. Le Sopha conte moral d'apres les copies de l'édition de Londres M DCC LXXIX. Bruxelles, 1881, Ch. Gilliet. Kiadói, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, festett lapszél. Jó állapotban.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF