10024. 229. Closed Online auction Paintings and graphics
9 500 HUF 25,20 EUR, 27,14 USD
0 HUF
Csák Máté (1938-): Téli szántás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm
Photo of the item taken by : grózer_virág