10020. 229. Closed Online auction Paintings and graphics
1 400 HUF 3,71 EUR, 4,00 USD
0 HUF
Csanády András (1929-): Négyszemközt. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván