10031. 229. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF 5,31 EUR, 5,71 USD
0 HUF
Dékány Lajos: Cigarettás csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×12 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván