10072. 229. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Gross Arnold (1929- ): Római ünnep I., fakszimile, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19,5×24 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván