10144. 229. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
Németh Miklós (1934-2012): Állatos jelenet, akvarell, karton, üvegezett fa keretben, 31×28,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván