Hungarian commemorative medallions

Number of items: 239

Piffl Alajos 1891. "1891. évi Délmagyarországi Ipar- és Mezőgazdasági Kiállítás Temesvárott" Br emlékérem (60mm) T:2
30581.

9 000 HUF
23,32
25,71
Reményi József (1887-1977) 1908. "Gyömrői M. Manó 25 éves jubeliuma alkalmából munkatársai 1908" Br plakett (67x42m) T:2-
30582.

5 500 HUF
14,25
15,71
Reményi József (1887-1977) 1968. "Semmelweis" Br emlékérem. "SEMMELWEIS IGNÁC FÜLÖP 1818-1865- "SEPTIMANA SOLEMNIS" SEMMELWEIS BUDAPEST 1968" (31mm) T:2
30583.

3 800 HUF
9,84
10,86
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Dr. Török Gábor / M.É.T.E. Műszaki Fejlesztési Munkáért" Br emlékérem (86mm) T:2
30584.

2 200 HUF
5,70
6,29
Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (25,25g/0.800/42,5mm) T:1-
30585.

3 000 HUF
7,77
8,57
Anton Scharff (1845-1903) 1890. "Az aradi vértanúk emlékére állított szobor alapítására" Ag emlékérem eredeti sérült tokban. "1890 OKTOBER 6. - DAMJANICH JÁNOS - NAGY-SÁNDOR JÓZSEF - AULICH LAJOS - KISS ERNŐ - GRÓF VÉCSEY KÁROLY - TÖRÖK IGNÁCZ - LAHNER GYÖRGY - KNEZICS KÁROLY - POELTENBERG ERNŐ - GRÓF LEININGEN KÁROLY - SCHWEIDEL JÓZSEF - DESSEWFFY ARISZTID - LÁZÁR VILMOS - 1849. OKTOBER 6." (56mm/96.08g) T:2 ü., apró ph. Hungary 1890. "Commemorative Medal for the Inauguration of the Statue of the Arad Martyrs" Ag medallion in original case. Sign.: A. SCHARFF (56mm/96.08g) C:XF ding, small edge error
30586.

Anton Scharff (1845-1903) 1890. "Az aradi vértanúk emlékére állított szobor alapítására" Ag emlékérem eredeti sérült tokban. "1890 OKTOBER 6. - DAMJANICH JÁNOS - NAGY-SÁNDOR JÓZSEF - AULICH LAJOS - KISS ERNŐ - GRÓF VÉCSEY KÁROLY - TÖRÖK IGNÁCZ - LAHNER GYÖRGY - KNEZICS KÁROLY - POELTENBERG ERNŐ - GRÓF LEININGEN KÁROLY - SCHWEIDEL JÓZSEF - DESSEWFFY ARISZTID - LÁZÁR VILMOS - 1849. OKTOBER 6." (56mm...

60 000 HUF
155,44
171,43
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:2
30587.

1 000 HUF
2,59
2,86
Somogyi Árpád (1926-) ~1980. "Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa" Br emlékérem (95mm) T:2
30588.

2 400 HUF
6,22
6,86
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Átalános Kiállítás Budapesten / Az Érdem Jeléül" névre szóló Br emlékérem tokban (65mm) T:2 ph.
30589.

5 000 HUF
12,95
14,29
Schwartz István (1851-1924) DN "Sakkozók" Br emlékplakett, jelzetlen (35x65mm) T:2-
30590.

4 800 HUF
12,44
13,71
Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Aradi Vértanúk" 13db klf Cu emlékérem (39-40mm) T:1-,2
30591.

13 000 HUF
33,68
37,14
Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Balassi Bálint / Emlékül a Magyar Honvédségtől" Cu emlékérem (39-41mm) T:2
30592.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

C

Current item in the room
Catalogue number: