Németország 1987. "Labdarúgó-Európa-bajnokság 1988" 2db klf hivatalos Ag emlékérem eredeti dísztokban, "München Stadion" + "Düsseldorf Stadion" (20g/0.999/40mm) T:PP Germany 1987. "UEFA European Championship" 2pcs of diff. official Ag medallions in original case, "Olympiastadion München" + "Rheinstadion Düsseldorf" (20g/0.999/40mm) C:PP
Németország 1994. "Németország elnökei - Richard von Weizsäcker" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (5g/0.999/20mm) T:PP Germany 1994. "Die Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland - Richard von Weizsäcker" Ag medallion with numbered certificate (5g/0.999/20mm) C:PP
Németország 1994. "Németország kancellárjai - Konrad Adenauer" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (8,5g/0.999/30mm) T:PP Germany 1994. "Die Kanzler der Bundesrepublik Deutschland - Konrad Adenauer" Ag medallion with numbered certificate (8,5g/0.999/30mm) C:PP
Németország 1998. "Richard von Weizsäcker" ezüstözött fém emlékérem (26mm) T:2 (PP) Germany 1998. "Richard von Weizsäcker" silver plated metal medal (26mm) C:XF (PP)
Németország 2000. "10 éves a német egység" Ag emlékérem (15,85g/0.333/34mm) T:PP Germany 2000. "10 Jahre Deutsche Einheit" Ag medallion (15,85g/0.333/34mm) C:PP
Németország 2000. "100 éves a Német Labdarúgó-szövetség" Ag emlékérem (20g/40mm) T:1-,2 foltos Germany 2000. "100th anniversary - German Football Association" Ag medallion (20g/40mm) C:AU,XF spotted
Németország / Berlin DN "Marx" Ag jelvény (12.29g/0.900/31,5mm) + Olaszország DN "Marx" aranyozott fém emlékérem (28mm) T:2,2- patina Germany / Berlin ND "Marx" Ag badge (12.29g/0.900/31,5mm) + Italy ND "Marx" gilt metal medal (28mm) C:XF,VF patina
Olaszország ~1930. "Colonie estive Fasci italiani all'Estero - A XV / Mussolini" olasz, fasiszta, külföldi nyári táboros Br emlékérem füllel (32,85mm) T:2- Italy ~1930. "Colonie estive Fasci italiani all'Estero - A XV / Mussolini" Italian fascist summer camp abroad Br medallion with ear (32,85mm) C:VF
Olaszország 1933. "Roma / Fasci all'Estero colonie estive in patria MCMXXXIII A.XI.E.F." olasz, fasiszta, külföldi nyári táboros ezüstözött Br emlékérem füllel. Szign.: P. Morbiducci (31mm) T:2- Italy 1933. "Roma / Fasci all'Estero colonie estive in patria MCMXXXIII A.XI.E.F." Italian fascist summer camp abroad silver plated Br medallion with ear. Sign.: P. Morbiducci (31mm) C:VF
Olaszország 1973. "800 éves a Bonanno Pisano tornya" Br emlékérem. Szign.: M. Bertini (55mm) T:1- Italy 1973. "8th Centenary of the Foundation of the Tower do Bonanno Pisano" Br commeorative medallion. Sign.: M. Bertini (55mm) C:AU
Románia 1932. "A Hivatalos Közlöny 100 éves" fém emlékplakett. Szign.: CRG (50x70mm) T:2 Romania 1932. "100th Anniversary - The Official Gazette " metal plaque. "1832 MONITORUL OFICIAL 1932 / SUB DOMNIA M S REGELUI CAROL II LA 8 DECEMBRIE 1932 SAU IMPLINIT 100 ANI DELA APARITIA PRIMULUI ZIAR OFICIAL ROMANESCSI S A INAUGURAT PALATUL REINOITAL "MONITORULUI OFICIAL SI IMPRIMERIILOR STATULUI" Sign.: ...