2 000 HUF
Ruzicskay György: Amon Hertwebecht. Reprint. /Szarvas Kecskemét, 1982, Szarvas Város Tanácsa, Petőfi Ny./ 133 l, 62 t. lapszámozáson belül. Illusztrált, aranyozott kiadói vászonkötésben, illusztrált védőborítóval. Csak 2000 pld. Szép állapotban