Ortutay Gyula: A magyar népművészet I. A csonka haza. Bp., (1941), Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal, színes képekkel illusztrált, néhány lap kijár, lapok néhol foltosak, kissé kopottas állapotban.
Ortutay Gyula: A magyar népművészet II. Erdély. Bp., (1941), Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal, színes képekkel illusztrált, lapok néhol foltosak, kissé kopottas állapotban.
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939. Dante 176 egyszínű és 16 színes táblával. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Simon László dr.(sorozat szerk.):Abrecht Dürer és kora / and his age. I. Miksa császár diadalmenete. The triumph of emperor Maximilian I. PMMI kiadványai. Kiállítási katalógusok 15.
Illusztrált kiadói papír kötésben. Újszerű állapotban. Sorszámozott példány: 81./800
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, fotókkal illusztrált, gerincnél a vászon szakadt, kopottas állapotban.
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, viseltes állapotban.