7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Gracza György: Magyar szabadságharc története. V. kötet. Az aradi 1848-49-iki Ereklyemuzeum S A Gr. Kreith-féle gyűjtemény képeivel s a Bécsi Csász. Udvari Levéltár képeivel. Budapest, é.n., Lampel. DÃszes, aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel. A gerinc kis javÃtásra szorul, egyébként jó állapotban.