10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Pesty Frigyes: A világtörténelem napjai a legrégibbb időtől kezdve a jelenkorig különös tekintettel Magyarországra. Második kötet. Pest, 1870, Pfeifer Ferdinand. Kiadói félbőr kötésben, aranyozott, dombornyomott gerinccel, kissé kopottas fedőborítóval.