2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Budapest, [1930], Könyvbarátok Szövetsége. 150 p. Fűzve, felsÅ‘ sarkán sérült, kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, magyaros könyvdÃszekkel