Corpus juris hungarici. Tomus Primus. Werböczy István. Opus tripartitum juris consuetudinarii. Budae, 1822, Typis et sumtibus typographiae Regae Universitatis Hungaricae. Díszes, aranyozott, egészvászon kötésben, viseltes fedőborítóval, az első pár lap elvált.
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1875-1876. évi törvénycikkek. Bp., 1899, Franklin. (Grill K.) Gottermayer féle, vaknyomott, egészvászon kötésben
Békefi Remig: A Debreczeni Ev. Ref.Főiskola XVII. és XVIII. századi törvényei. Budapest, 1899, Magyar Tudományos Akadémia. Felvágatlan példány. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
Térfy Gyula dr.: Az új polgári perrendtartás. Az életbeléptetési törvény tervezete- Hatásköri bíróság. Főudvarnagyi Bíróság - Jogsegély. Budapest, 1911, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, a gerincborító hiányzik.