13552.
231. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Császár Elemér, dr.: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934. Kir. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó állapotban