13509.
231. Closed Online auction
Books: Science and technology
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Dr. Gábor Béla-Dr. Arányi Taksony: Dactyloscopia. A személy kilétének megállapÃtása az újjak lenyomatai alapján. BÃrák, ügyészek, rendÅ‘rhatóságok, csendÅ‘rség, fegyintézetek stb. részére. Bp. 1905. Orsz. Közp. Közs. Nyomda IV+160 l.+8 kihajtható tábla. KésÅ‘bbi vászon kötésben, az eredeti cÃmlap felhasználásaával, jó állapotban