13542.
231. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 táblázattal. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban