13559.
231. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben.