13417. 231. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 200 HUF
0 HUF
H. R. Knickerbocker: Vörös gazdálkodás-fehér jólét. A világjárás hősei. Fordította: Havas József. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván