3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Jenovay Jenő: Vitorlákkal a Föld körül. Bp., Lampel R. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belső előlap, hátlap és címlap hiányzik, egy lap kissé szakadt, néhány lap foltos, kopottas állapotban.