1 200 HUF
Megyery Ella: Egy tavasz Marokkóban. Eredeti felvételekkel. A világjárás hősei. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban.