2 400 HUF
Ohle, Fritz: Az idegenlégió karavánja. A világkörül. Útirajzok - Útikalandok. Hat világrész csodás exotikus képe modern világjárók élményeiben, az utazók eredeti felvételeivel illusztrálva. Budapest, é.n., Dante. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kopottas, sérült.