Books: Travelling, cities

Number of items: 71

13419.

9 000 HUF
23,32
25,71
Edward F. Stevens: Shipping Practice with a consideration of the law relating thereto. With a foreword by the late Lord Essendon. London, 1952, Sir Isaac Pitman & Sons. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban / full linen binding, good condition
13420.

1 000 HUF
2,59
2,86
Földrajzi Zsebkönyv. (Szerk.): Vitéz Temesy Győző dr. Bp., 1941, Magyar Földrajzi Társaság. Papír kötésben, kissé viseletes fedőlap.
13421.

800 HUF
2,07
2,29
Harrer Ferenc: Utazás és a főváros. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1941. évi 3. számából. Bp., 1941, kiadói papírkötés, jó állapotban.
13422.

2 400 HUF
6,22
6,86
Séták a XVIII. kerületben. Szerk.: Fekete Ferencné. Bp., 1986, Budapest Főváros XVIII. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága, Hazafias Népfront XVIII. ker. Bizottsága. Papírkötésben, jó állapotban.
13423.

1 000 HUF
2,59
2,86
Gerevich László, Kosáry Domokos (szerk.):Budapest története I-II.  Budapest története az őskortól az Árpád-kor végéig. Budapest története a későbbi középkorban és a török hódoltság idején. Budapest, 1973, Budapest Főváros Tanácsa. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt fedőborítóval.
13424.

7 000 HUF
18,13
20,00
Őri György: Margitsziget történelme az I-ső századtól a jelenkorig. A Margitszigeten lakott hét tekintélyes szerzetes rendnek eredete, rendeltetése, főbb szabályai, színezett öltözete s rövid történelme. Négy füzetben, negyven ábrával. I. és II. ábrával. Kassa, 1875, "Pannonia"- Könyvnyomda. Kiadói karton kötésben, kissé viseltes állapotban.
13425.

8 000 HUF
20,73
22,86
Czoma László dr. (et al. szerk.): Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Képekkel illusztrált kiadvány.  Bp., XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 1974. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.
13426.

1 400 HUF
3,63
4,00
13427.

1 000 HUF
2,59
2,86
Máté György (szerk.) Budapest kapujában. A XI. kerület krónikája. Kecskemét,é.n., Petőfi. Kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
13428.

2 200 HUF
5,70
6,29
Joó Ernő, Tóth Gábor, Tóth Sándor (szerk.): Tétény - Promontor. Budapest XXII. kerületének története. Budapest, 1970, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB. Aranyozott, kiadói műbőr kötésben, fedőborítóval. Jó állapotú.
13429.

1 000 HUF
2,59
2,86
13430.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF