Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötésen itt-ott kisebb kopásokkal, két kötet gerince félig elvált, de javítható
Edward F. Stevens: Shipping Practice with a consideration of the law relating thereto. With a foreword by the late Lord Essendon. London, 1952, Sir Isaac Pitman & Sons. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban / full linen binding, good condition
Séták a XVIII. kerületben. Szerk.: Fekete Ferencné. Bp., 1986, Budapest Főváros XVIII. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága, Hazafias Népfront XVIII. ker. Bizottsága. Papírkötésben, jó állapotban.
Gerevich László, Kosáry Domokos (szerk.):Budapest története I-II. Budapest története az őskortól az Árpád-kor végéig. Budapest története a későbbi középkorban és a török hódoltság idején. Budapest, 1973, Budapest Főváros Tanácsa. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt fedőborítóval.
Őri György: Margitsziget történelme az I-ső századtól a jelenkorig. A Margitszigeten lakott hét tekintélyes szerzetes rendnek eredete, rendeltetése, főbb szabályai, színezett öltözete s rövid történelme. Négy füzetben, negyven ábrával. I. és II. ábrával. Kassa, 1875, "Pannonia"- Könyvnyomda. Kiadói karton kötésben, kissé viseltes állapotban.
Czoma László dr. (et al. szerk.): Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Képekkel illusztrált kiadvány. Bp., XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 1974.
Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.
Joó Ernő, Tóth Gábor, Tóth Sándor (szerk.): Tétény - Promontor. Budapest XXII. kerületének története. Budapest, 1970, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB. Aranyozott, kiadói műbőr kötésben, fedőborítóval. Jó állapotú.