Salamon Ferenc: Buda-Pest története. Első rész: Buda-Pest az Ó-korban. Második rész: [Budapest a középkorban.] Harmadik rész: Kútfő bírálatok. Melléklet a Budapest története második részéhez. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 1-3. kötet. Budapest, 1878-1885, Athenaeum. Az első kötet félvászon kötésben, a 2 ill. a 3. kötet bordázott gerincű, aranyozott,félbőr kötésben. Festett lapszélek. Szép állapotúak.
Veszprém 1910. okt. 4. A Veszprémi Székesegyház felszentelése alkalmából kiadott képes album. 18p. Gottermayer féle, aranyozott egészbőr kötésben. Gerincen kis hibával
Barcsay Amant Zoltán: Eger vár és város régi ábrázolásai. Alte Abbildungen der Burg und der Stadt Eger.
(1567-1900.) 1. füzet. 1. (Képek - Abbildungen) Eger, 1938, Szent János ny. [2], LXVII. tábla. Fűzve, kiadói kartonborítóban
A nagyszombati érseki főgymnasium dalárdája- és zenekarának académiái az 1861/2-1886/7 tanávekben. Összeállítva és fiúi hódolattal fölajánlva. Nagyszombat, 1886. Winer Zsigmond. Kissé ázott, aranyozott egészvászon kötésben. 20x30 cm
Győr, az európai fejlődés városa. Szerk.: Hancz Gábor, Endrődi Péter. Győr, 2006, Győri Innovációs és Marketing Centrum Kft. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Bánó István, Retkes József: A kámoni arborétum. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. A szerzőpáros által dedikálva. Papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.