Hungarian commemorative medallions

Number of items: 238

1976. "100 éves a méterrendszer Magyarországon OMH 1876-1976 / Országos Mérésügyi Hivatal 1976. IV. 26." ezüstözött Br emlékérem (69mm) T:2- ph.
30677.

1 000 HUF
2,59
2,86

1976. "Csepel Vas- és Fémművek - Kiemelkedő Munkavédelmi Tevékenységért" ezüstözött Br plakett eredeti dísztokban (80mm) T:2
30678.

800 HUF
2,07
2,29

1976. "Hírös Napok Kecskemét 1976 / Kertészeti Élelmiszeripari Gépkiállítás" Br emlékérem (70mm) + Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. "OMÉK 1980 III. hely / 69. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" Br díjérem (78mm) + DN "Kecskeméti Borgazdasági Kombinát - Kecskemétvin" Br plakett (99mm) T:2
30679.

2 400 HUF
6,22
6,86

1978. "Magyaróvári Timföld- és Műkorundgyár - Munkavédelmi Vetélkedő" fém emlékplakett eredeti tokjában (105mm) T:2
30680.

1 000 HUF
2,59
2,86

1978. "Volán 20 éves munkájáért hűségéért" Br plakett dísztokban (118mm) T:2
30681.

1 000 HUF
2,59
2,86

1979. "Szent László király / Őszentsége II. János Pál pápa apostoli áldása" a Kováts Mihály Egyesület által az amerikai függetlenségi háború 200. évfordulójára Amerikában kiadott aranyozott bronz emlékérem sorozat darabja (51mm) T:PP Hungary 1979. "Saint Ladislaus / Apostolical Blessing of His Holiness Pope John Paul II" gold plated bronze commemorative medallion of the Col.-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA (51mm) C:PP
30682.

1979. "Szent László király / Őszentsége II. János Pál pápa apostoli áldása" a Kováts Mihály Egyesület által az amerikai függetlenségi háború 200. évfordulójára Amerikában kiadott aranyozott bronz emlékérem sorozat darabja (51mm) T:PP

2 000 HUF
5,18
5,71

1979. "A KMP és a Magyar Tanácsköztársaság megalakulásának 60. évfordulójára - Hőseink, a csepeli munkásmozgalom mártírjai emlékére" 19db-os Br emlékérem szett eredeti dísztokban (40mm) T:1-,2
30683.

12 000 HUF
31,09
34,29

1980. "Felszabadulás 1945-1980" Br plakett (115mm) T:2-
30684.

1 000 HUF
2,59
2,86

~1980. "A XVIII. kerület ifjúságáért / A XVIII. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága" Br plakett eredeti tokban (103x94mm) + DN "Törzsgárda Tag 15 év - Budaprint Budapest" zománcozott fém emlékplakett névvel indexelt eredeti dísztokban (88x99mm) T:1
30685.

1 000 HUF
2,59
2,86

1981. "MHSZ. Prieszol József Építők Lövész Klub Miskolc" jelzett Hollóházi porcelán plakett tokban, benne "Emléklap Prieszol József elvtárs születésének 75. évfordulója alkalmából" (170mm) T:2
30686.

800 HUF
2,07
2,29

1982. "A magyar nagyvasúti 50 periódusú közforgalmú villamos vontatás megindításának 50. évfordulója emlékére 1982. szeptember 12. - Kandó Kálmán" Br emlékplakett. Szign.: Sz. J. (121-119mm) T:2- hátoldalán ragasztásnyom
30687.

3 000 HUF
7,77
8,57

1982. "XIV. Amatőr Tenisz Európa Bajnokság - Nyíregyháza 1982 augusztus" Br emlékérem (76,5mm) T:2
30688.

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF