Hungarian commemorative medallions

Number of items: 238

4db klf főleg város plakett, közte 1967. "III. Szolnoki Kulturális Hetek 1917-1967" fém plakett (96x68mm), DN "Pro urbe Jászberény" Br plakett (80x52mm) T:2,2-,3
30737.

1 600 HUF
4,15
4,57

5db klf szocialista emlékérem és plakett, közte 1970. "Gamma Művek Budapest 1920-1970" Br emlékérem (70mm), 1972. "A Magyar Népgazdasági Tervezés 20 éves / 1947-1972" fém emlékérem (60mm) T:2,2-
30738.

2 200 HUF
5,70
6,29

5db klf emlékérem és plakett, közte DN "Kisújszállás Város Tanácsa" zománcozott Br plakett (77mm), "Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság - Társasági Munkáért Érem" aranyozott fém emlékérem (89mm) T:1-,2,2-
30739.

2 000 HUF
5,18
5,71

6db klf szocialista emlékérem és plakett, közte ~1960. "Eredményes propaganda munkáért" Br emlékplakett Szign.: CVS (70mm), 1969. "Rendőrség Országos Sportbajnokság - Fegyverbe! - Tanácsköztársaság 1919-1969 / Lövészet" fém plakett (84-61mm) T:vegyes
30740.

1 800 HUF
4,66
5,14

8db klf modern emlékérem, közte 1985. "Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás Kecskemét 1945-1985 / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" fém emlékérem (42,5mm), DN "Ópusztaszer 896 / Idegenforgalmi Hivatal - Szeged Tourist" Br emlékérem (42,5mm) T:vegyes
30741.

1 800 HUF
4,66
5,14

10db város témájú emlékérem: Balassagyarmat, Hollókő, Keszthely, Salgótarján, Sárospatak, Sopron (2x), Szeged, Székesfehérvár, Visegrád T:1,1-
30742.

1 000 HUF
2,59
2,86

11db szocialista korszakból való, elismerő (szakszervezeti munkáért,társadalmi munkáért) témájú plakett, legtöbb tokban, közte 1986. "Pedagógusok Szakszervezete - Központi Vezetősége - Érdemes Munkájáért" Br plakett (86mm), DN "A Magyar Polgári Védelemért" fém plakett tokban (105x90mm) T:vegyes, egyik plakettről érem hiányzik
30743.

1 000 HUF
2,59
2,86

11db vegyes magyar és külföldi plakett, több porcelán, mind tokban (egyik tok fedője hiányzik), közte DN "KIOSZ (Kisiparosok Országos Szervezete) - Kiváló Szervezeti Munkáért" Hollóházi porcelán kitüntető plakett, jelvénnyel tokban (136mm), 1982. "Magyar Ideg és Elmeorvosok Tiszántúli Tagozatának Szakcsoport Ülése - Miskolc 1982. VI. 9-11." jelzett Hollóházi porcelán plakett (89mm) T:vegyes
30744.

1 000 HUF
2,59
2,86

11db plakett, KISZ munkáért, propaganda munkáért, kommunista hősök, legtöbb tokban, közte 1957. "Eredményes Propaganda Munkáért - KISZ Budapesti Bizottsága 1919-1957" Br emlékérem tokban (50mm), DN "Ernst Thälmann 1886-1944" fém emlékérem tokban (60mm), 1979. "A Magyar Tanácsköztársaság 60 éves - Spartacus Emléktúrák 1919-1979" porcelán emlékérem tokban (88mm) T:vegyes
30745.

1 000 HUF
2,59
2,86

14db vegyes magyar és külföldi plakett, többségében a szocialista időszakból, legtöbb tokban, közte 1983. "MHSZ 35. Rádiós Országos Bajnokság 1983. augusztus 12-19. Veszprém" Br emlékérem fa talpon (60mm), DN "Eredményes Szakszervezeti Munkáért KPVDSZ. Elnökség" fém plakett (104x91mm) T:vegyes
30746.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF