Hungarian commemorative medallions Number of items: 238
1028580
30737
232
Hungarian commemorative medallions
Numismatics
4db klf főleg város plakett, közte 1967. "III. Szolnoki Kulturális Hetek 1917-1967" fém plakett (96x68mm), DN "Pro urbe Jászberény" Br plakett (80x52mm) T:2,2-,3
1 600 HUF
1024802
30738
232
2200
Numismatics
5db klf szocialista emlékérem és plakett, közte 1970. "Gamma Művek Budapest 1920-1970" Br emlékérem (70mm), 1972. "A Magyar Népgazdasági Tervezés 20 éves / 1947-1972" fém emlékérem (60mm) T:2,2-
2 200 HUF
1024942
30739
232
Numismatics
5db klf emlékérem és plakett, közte DN "Kisújszállás Város Tanácsa" zománcozott Br plakett (77mm), "Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság - Társasági Munkáért Érem" aranyozott fém emlékérem (89mm) T:1-,2,2-
2 000 HUF
1024850
30740
232
Numismatics
6db klf szocialista emlékérem és plakett, közte ~1960. "Eredményes propaganda munkáért" Br emlékplakett Szign.: CVS (70mm), 1969. "Rendőrség Országos Sportbajnokság - Fegyverbe! - Tanácsköztársaság 1919-1969 / Lövészet" fém plakett (84-61mm) T:vegyes
1 800 HUF
1028573
30741
232
Numismatics
8db klf modern emlékérem, közte 1985. "Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás Kecskemét 1945-1985 / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" fém emlékérem (42,5mm), DN "Ópusztaszer 896 / Idegenforgalmi Hivatal - Szeged Tourist" Br emlékérem (42,5mm) T:vegyes
1 800 HUF
1006144
30742
232
Numismatics
10db város témájú emlékérem: Balassagyarmat, Hollókő, Keszthely, Salgótarján, Sárospatak, Sopron (2x), Szeged, Székesfehérvár, Visegrád T:1,1-
1 000 HUF
1005961
30743
232
Numismatics
11db szocialista korszakból való, elismerő (szakszervezeti munkáért,társadalmi munkáért) témájú plakett, legtöbb tokban, közte 1986. "Pedagógusok Szakszervezete - Központi Vezetősége - Érdemes Munkájáért" Br plakett (86mm), DN "A Magyar Polgári Védelemért" fém plakett tokban (105x90mm) T:vegyes, egyik plakettről érem hiányzik
1 000 HUF
1005160
30744
232
Numismatics
11db vegyes magyar és külföldi plakett, több porcelán, mind tokban (egyik tok fedője hiányzik), közte DN "KIOSZ (Kisiparosok Országos Szervezete) - Kiváló Szervezeti Munkáért" Hollóházi porcelán kitüntető plakett, jelvénnyel tokban (136mm), 1982. "Magyar Ideg és Elmeorvosok Tiszántúli Tagozatának Szakcsoport Ülése - Miskolc 1982. VI. 9-11." jelzett Hollóházi porcelán plakett (89mm) T:vegyes
1 000 HUF
1006112
30745
232
Numismatics
11db plakett, KISZ munkáért, propaganda munkáért, kommunista hősök, legtöbb tokban, közte 1957. "Eredményes Propaganda Munkáért - KISZ Budapesti Bizottsága 1919-1957" Br emlékérem tokban (50mm), DN "Ernst Thälmann 1886-1944" fém emlékérem tokban (60mm), 1979. "A Magyar Tanácsköztársaság 60 éves - Spartacus Emléktúrák 1919-1979" porcelán emlékérem tokban (88mm) T:vegyes
1 000 HUF
1004871
30746
232
Numismatics
14db vegyes magyar és külföldi plakett, többségében a szocialista időszakból, legtöbb tokban, közte 1983. "MHSZ 35. Rádiós Országos Bajnokság 1983. augusztus 12-19. Veszprém" Br emlékérem fa talpon (60mm), DN "Eredményes Szakszervezeti Munkáért KPVDSZ. Elnökség" fém plakett (104x91mm) T:vegyes
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035