Military

Number of items: 62

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem, ismételt adományozás" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze, awarded for the second time" Br medal with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
31168.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem, ismételt adományozás" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2
Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze, awarded for the second time" Br medal with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF

2 000 HUF
5,18
5,71

1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon C:XF
31169.

1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon C:XF

1 400 HUF
3,63
4,00

31170.

1 400 HUF
3,63
4,00

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2-,3 Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:VF,F
31171.

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2-,3
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:VF,F

1 000 HUF
2,59
2,86

1916. "Károly-Csapatkereszt" Br gomblyukjelvény "MARKOVITS ÚJPEST" gyártói jelzéssel (15mm) T:2 Hungary 1916. "Karl Troop Cross" Br button badge with makers mark "MARKOVITS" (15mm) C:XF
31172.

1916. "Károly-Csapatkereszt" Br gomblyukjelvény "MARKOVITS ÚJPEST" gyártói jelzéssel (15mm) T:2
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" Br button badge with makers mark "MARKOVITS" (15mm) C:XF

3 000 HUF
7,77
8,57

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" fémjel nélküli ezüst kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: KAUTSCH T:2- ph., ly., fny. Hungary 1917. "Medal for Bravery, silver medal I class" silver decoration without hallmark and ribbon. Sign: KAUTSCH C:VF edge error, hole, ear mark
31173.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" fémjel nélküli ezüst kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: KAUTSCH T:2- ph., ly., fny.
Hungary 1917. "Medal for Bravery, silver medal I class" silver decoration without hallmark and ribbon. Sign: KAUTSCH C:VF edge error, hole, ear mark

4 000 HUF
10,36
11,43

1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály "Fortitudini / IV. Károly" jelzett "A" kitüntetés mellszalaggal Szign.: Kautsch (30mm) T:2- Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with "A" hallmark on edge, with ribbon Sign.: Kautsch C:VF
31174.

1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály "Fortitudini / IV. Károly" jelzett "A" kitüntetés mellszalaggal Szign.: Kautsch (30mm) T:2-
Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with "A" hallmark on edge, with ribbon Sign.: Kautsch C:VF

4 000 HUF
10,36
11,43

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" Ag kitüntetés peremen "A" jelzéssel mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with "A" hallmark on edge on ribbon Sign.: Kautsch C:VF
31175.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" Ag kitüntetés peremen "A" jelzéssel mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2-
Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with "A" hallmark on edge on ribbon Sign.: Kautsch C:VF

4 000 HUF
10,36
11,43

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:XF NMK 329.
31176.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2
Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:XF
NMK 329.

2 800 HUF
7,25
8,00

Erkel Pál 1922. "A Magyar Királyi Honvédelmi Miniszter és a Magyar Királyi Honvédség Főparancsnokának Sportverseny Érme - Alapíttatott 1922" ezüstözött Br díjérem mellszalag nélkül (56,5x37,5mm) + 1935. "Nemzeti Torna Egylet 1863" Br lövész díjérem (40mm) + 1936. "Budapesti Polgári Lövész Egyesületek 1936" ezüstözött Br díjérem füllel (41mm) T:2,2- ezüstözés kopott
31177.

2 200 HUF
5,70
6,29

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ribbon C:VF NMK 418.
31178.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2-
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ribbon C:VF
NMK 418.

1 000 HUF
2,59
2,86

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés, mellszalag és fül nélkül T:2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ear and ribbon C:VF NMK 418.
31179.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés, mellszalag és fül nélkül T:2-
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ear and ribbon C:VF
NMK 418.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF