1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem, ismételt adományozás" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze, awarded for the second time" Br medal with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" fémjel nélküli ezüst kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: KAUTSCH T:2- ph., ly., fny. Hungary 1917. "Medal for Bravery, silver medal I class" silver decoration without hallmark and ribbon. Sign: KAUTSCH C:VF edge error, hole, ear mark
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály "Fortitudini / IV. Károly" jelzett "A" kitüntetés mellszalaggal Szign.: Kautsch (30mm) T:2- Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with "A" hallmark on edge, with ribbon Sign.: Kautsch C:VF
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" Ag kitüntetés peremen "A" jelzéssel mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with "A" hallmark on edge on ribbon Sign.: Kautsch C:VF
Erkel Pál 1922. "A Magyar Királyi Honvédelmi Miniszter és a Magyar Királyi Honvédség Főparancsnokának Sportverseny Érme - Alapíttatott 1922" ezüstözött Br díjérem mellszalag nélkül (56,5x37,5mm) + 1935. "Nemzeti Torna Egylet 1863" Br lövész díjérem (40mm) + 1936. "Budapesti Polgári Lövész Egyesületek 1936" ezüstözött Br díjérem füllel (41mm) T:2,2- ezüstözés kopott
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ribbon C:VF NMK 418.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés, mellszalag és fül nélkül T:2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ear and ribbon C:VF NMK 418.