Worldwide commemorative medallions

Number of items: 27

Amerikai Egyesült Államok 1960. "Egyesült Államok Emlékérme - Russel - Majors - Waddel - alapítók / 100 éves a Nemzeti Póni Express Társaság 1860-1960" Br emlékérem (33mm) T:2 USA 1960. "USA Commemorative Medallion - Russel - Majors - Waddel - Founders / National Pony Express Centennial Association 1860-1960" Br medallion (33mm) C:XF
31117.

Amerikai Egyesült Államok 1960. "Egyesült Államok Emlékérme - Russel - Majors - Waddel - alapítók / 100 éves a Nemzeti Póni Express Társaság 1860-1960" Br emlékérem (33mm) T:2
USA 1960. "USA Commemorative Medallion - Russel - Majors - Waddel - Founders / National Pony Express Centennial Association 1860-1960" Br medallion (33mm) C:XF

1 000 HUF
2,59
2,86

Ausztrália 1981. "Diana és Károly házasságkötése" Cu emlékérem (32mm) + 1982. "XII. Nemzetközösségi Játékok" Cu emlékérem (32mm) T:2 Australia 1981. "The Prince of Wales married Lady Diana" Cu medallion (32mm) + 1982. "XII Commonwealth Games" Cu medallion (32mm) C:XF
31118.

Ausztrália 1981. "Diana és Károly házasságkötése" Cu emlékérem (32mm) + 1982. "XII. Nemzetközösségi Játékok" Cu emlékérem (32mm) T:2
Australia 1981. "The Prince of Wales married Lady Diana" Cu medallion (32mm) + 1982. "XII Commonwealth Games" Cu medallion (32mm) C:XF

1 200 HUF
3,11
3,43

Ausztrália 1984-1985. "Viktória állam 150 éves / Alexandra szökőkút, Bendingo" fém emlékérem (32mm) T:1- (PP) Australia 1984-1985. "Victoria - 150th Anniversary / Alexandra Fountain Bendingo" metal medal (32mm) C:AU (PP)
31119.

Ausztrália 1984-1985. "Viktória állam 150 éves / Alexandra szökőkút, Bendingo" fém emlékérem (32mm) T:1- (PP)
Australia 1984-1985. "Victoria - 150th Anniversary / Alexandra Fountain Bendingo" metal medal (32mm) C:AU (PP)

800 HUF
2,07
2,29

Ausztria / Bécs ~1914. "A három császár" Br emlékérem hátoldalon "MÜNZANSTALT L.CHR. LAUER NÜRNBERG VERTRETUNG FELIX FAITH WIEN II. BEZ. FRANZENSBRÜCKENSTRASSE NO. 13" gyártói jelzéssel (30mm) T:III Austria / Vienna ~1914. "Portrait of the three emperors" Br commemorative medallion with makers mark "MÜNZANSTALT L.CHR. LAUER NÜRNBERG VERTRETUNG FELIX FAITH WIEN II. BEZ. FRANZENSBRÜCKENSTRASSE NO. 13" on the back (30mm) C:F
31120.

Ausztria / Bécs ~1914. "A három császár" Br emlékérem hátoldalon "MÜNZANSTALT L.CHR. LAUER NÜRNBERG VERTRETUNG FELIX FAITH WIEN II. BEZ. FRANZENSBRÜCKENSTRASSE NO. 13" gyártói jelzéssel (30mm) T:III

1 000 HUF
2,59
2,86

Ausztria 1932. "ÖC - Villachi verseny" Br lemez plakett (75x51mm) T:2- hajlott  Austria 1932. "ÖC - Zielfahrt nach Villach (Race to Villach)" Br plaque (75x51mm) C:VF curved
31121.

Ausztria 1932. "ÖC - Villachi verseny" Br lemez plakett (75x51mm) T:2- hajlott
Austria 1932. "ÖC - Zielfahrt nach Villach (Race to Villach)" Br plaque (75x51mm) C:VF curved

1 800 HUF
4,66
5,14

Ausztria 1937. "Téli autóverseny" ezüstözött Br plakett (80x60mm) T:2- Austria 1937. "Winterwertungsfahrt" silver plated Br plaque (80x60mm) C:VF
31122.

Ausztria 1937. "Téli autóverseny" ezüstözött Br plakett (80x60mm) T:2-
Austria 1937. "Winterwertungsfahrt" silver plated Br plaque (80x60mm) C:VF

2 800 HUF
7,25
8,00

Ausztria 1970. "Rudolf Kirchschläger" Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Zilli (50mm) T:2 foltos Austria 1970. "Rudolf Kirchschläger" Br medallion in original case. Sign.: Zilli (50mm) C:XF spotted
31123.

Ausztria 1970. "Rudolf Kirchschläger" Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Zilli (50mm) T:2 foltos
Austria 1970. "Rudolf Kirchschläger" Br medallion in original case. Sign.: Zilli (50mm) C:XF spotted

1 000 HUF
2,59
2,86

Bosznia-Hercegovina 2013. 4db klf Szarajevó Ag emlékérem díszkeretben tanúsítvánnyal, "Gazi Husrev bey dzsámi", "Szerb Ortodox templom", "Szarajevói zsinagóga", "Jézus Szíve Székesegyház" (együtt 54g/0.999) T:1 Bosnia-Herzegovina 2013. 4pcs of diff Sarajevo Ag commemorative coins in decorative frame with certificate, "Gazi Husrev-Beg Mosque", "Old Serbian-Orthodox Church", "Ashkenazi Synagogue", "Cathedral of Jesus' Heart" (together 54g/0.999) C:UNC
31124.

Bosznia-Hercegovina 2013. 4db klf Szarajevó Ag emlékérem díszkeretben tanúsítvánnyal, "Gazi Husrev bey dzsámi", "Szerb Ortodox templom", "Szarajevói zsinagóga", "Jézus Szíve Székesegyház" (együtt 54g/0.999) T:1

1 600 HUF
4,15
4,57
10

Bulgária DN "Dimitrov" Br emlékplakett (149mm) T:2- Bulgaria ND "Dimitrov" Br plaque (149mm) C:VF
31125.

Bulgária DN "Dimitrov" Br emlékplakett (149mm) T:2-
Bulgaria ND "Dimitrov" Br plaque (149mm) C:VF

4 000 HUF
10,36
11,43

Csehszlovákia ~1930. "Milan Hodza" Br plakett. Szign.: IHRISKY (195mm) T:2- ü. Czechoslovakia ~1930. "Milan Hodza" Br plaque. Sign.: IHRISKY (195mm) C:VF ding
31126.

Csehszlovákia ~1930. "Milan Hodza" Br plakett. Szign.: IHRISKY (195mm) T:2- ü.
Czechoslovakia ~1930. "Milan Hodza" Br plaque. Sign.: IHRISKY (195mm) C:VF ding

7 500 HUF
19,43
21,43

Gibraltár 1977. 25p Cu-Ni "Ezüst Jubileum" + Nagy-Britannia 1977. 25p" Ezüst Jubileum - II. Erzsébet" + Szt. Ilona-sziget 1977. 25p "Ezüst jubileum" T:1-,2 Gibraltar 1977. 25 Pence Cu-Ni "Silver Jubilee" + Great-Britain 1977. 25 Pence "Silver Jubilee" + St. Helena 1977. 25 Pence "Silver Jubilee" C:AU,XF
31127.

Gibraltár 1977. 25p Cu-Ni "Ezüst Jubileum" + Nagy-Britannia 1977. 25p" Ezüst Jubileum - II. Erzsébet" + Szt. Ilona-sziget 1977. 25p "Ezüst jubileum" T:1-,2
Gibraltar 1977. 25 Pence Cu-Ni "Silver Jubilee" + Great-Britain 1977. 25 Pence "Silver Jubilee" + St. Helena 1977. 25 Pence "Silver Jubilee" C:AU,XF

1 800 HUF
4,66
5,14

Izrael DN "Jeruzsálem a béke városa" Br emlékplakett (138mm) T:2- Israel ND "Jerusalem city of peace" Br plaque (138mm) C:VF
31128.

Izrael DN "Jeruzsálem a béke városa" Br emlékplakett (138mm) T:2-
Israel ND "Jerusalem city of peace" Br plaque (138mm) C:VF

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF