12877. 232. Closed Online auction Books: Religion
1 000 HUF
0 HUF
Knöpfler Alajos: A katholikus egyháztörténet tankönyve. 1. köt. Temesvár, 1903, Csanád-egyházmegyei Könyvnyomda. Kissé kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda