Biblia. Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Kőszeg, 1842. Reichard Károly. Korabeli egészbőr-kötésben. Fedőlap kopottas, egyébként jó állapotú.
Christiani Stockii Clavis linguae sanctae novi testamenti aditum aperiens, vocum significationes tum generales, tum speciales ordine concinno exhibens, tam Tironum, quam homiletices et exegeseos cultorum studiis apprime inserviens, ac subinde concordantiarum vicem supplens, cum indice vocum. Editio altera, priori in singulis fere paginis auctior et emendatior. Ienae, apud Ioh. Felicem Bielckium, 1...
Bougaud Emil [Bougaud, Louis-Victor-Emile]: Szent Vince élete és a missiós papok kongregácijának megalapítása. 2. köt. Bp., 1907, Stephaneum Nyomda Rt. Aranyozott gerincű Kopott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
Nagy Antal: Hitelemzés példákban, vagyis: a katholikus hit- és erkölcstan rövid foglalata. 3. köt. Komárom, 1886, Ziegler Károly. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding
Makula nélkül való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1863, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben, helyenként utólagos ragasztással.