Books: Science and technology

Number of items: 58

Pfizenmayer, E. W.: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mamut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. 83 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12776.

1 000 HUF
2,59
2,86

Halmai János, Novák István: Farmakognózia. Budapest, 1963, Medicina Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
12777.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vámossy Zoltán dr., Fenyvessy Béla dr., Mansfeld Géza dr.: Gyógyszertan Orvostanhallgatók és orvosok számára. Rendeléstannal és egy méregtani toldással ellátva. Budapest, 1914, Mai Henrik és Fia . Félvászon kötésben.
12778.

3 000 HUF
7,77
8,57

dr. Kelen Béla: Röntgenológia orvostanhallgatók és gyakorló orvosok számára. Bp., 1928. K. M. Egyetemi nyomda. Kissé megviselt félvászon kötésben
12779.

1 000 HUF
2,59
2,86

Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. Bp., é.n.,Dr. Karl Meyer.A szöveg közé iktatatott 800 ábrával, 40 színes képpel ect. Illusztrált egészvászon kötésben. Javítandó fedőborítóval.
12780.

1 000 HUF
2,59
2,86

Weninger Antal dr.: A gyógyító művészet új írányai. Budapest,é.n.,  Vörösváry Kiadó. Kiadói félvászon kötésben.
12781.

2 000 HUF
5,18
5,71

12782.

2 000 HUF
5,18
5,71

12783.

1 200 HUF
3,11
3,43

Haeckel, Ernst: Az élet csodái. I-II. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1911, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12784.

1 000 HUF
2,59
2,86

12785.

1 000 HUF
2,59
2,86

Baktay Ervin dr.: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Budapest, é.n., Bányai és Várkonyi. Félvászon kötésben.
12786.

3 000 HUF
7,77
8,57

12787.

Todd, David: Népszerű csillagászat.

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF