Mihály Dénes: Az automobil, teherautó, motorkerékpár szerkezete, kezelése, vezetése, gyakorlati tanácsok, hatósági rendeletek, soffőrvizsgálat stb. 223 ábrával és négy táblázattal. Budapest, 1928, Athenaeum. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Ordódy János, Gyulai József dr.:Korszerű szobakályhák szerkezete és kezelése. Gyakorlati kézkönyv. Sok rajzzal illusztrálva. Budapest, ( 1922), Stephaneum. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. 17 ábrával. Budapest,é.n., Novák és Társa. Kiadói papír kötésben.
Dr. Fuhrmann Arwéd: A lejtmérő műszerek a azok használata, megvizsgálása és kiigazítása. Gyakorlati kézikönyv mérnökök, építészek, geodaeták stb. számára. Fordította Gróh Géza. Esztergom, 1905, Laiszky János Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Ladányi Miksa: A magyar ipar almanachja. Bp., 1931, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,sarkok kissé sérültek egyébként jó állapotban.
Pahl, Walther: Der Kampf um die Rohstoffe. Weltpolitische Bücherei, Band 7. Berlin, 1928, Zentral-Verlag. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban / Halbleinen Einband, guter Zustand / half linen binding, good condition