12 000 HUF
Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Komárom vármegye I. 104 oldal műmelléklet, 227 képpel, ezek között 2 térkép. 78 egész oldalas autotipia, 2 színnyomat és több szövegkép. Bp.,1907, Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél ill., sarkoknál viseltes állapotban.