Books: Travelling, cities

Number of items: 42

Varga Domonkos: Édesanyám sok szép szava. Budapest, 1999, Hét krajcár kiadó. Dedikált példány! Illusztrált papír kötésben. Szép állapotban.
12673.

1 200 HUF
3,11
3,43

Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Bp., 1962 Medicina. Sok illusztrációval. Egészvászon kötésben
12674.

1 000 HUF
2,59
2,86

Horváth Elemér , Horváth Mária:Pest-Budáról szóló históriák képekkel. Budapest, 1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papír kötésben.
12675.

1 000 HUF
2,59
2,86

Lukács Károly: A Balaton. Második, átdolgozott kiadás. Budapest, 1941, Magyar Szemle Társaság. Kincsestár. Fedőborító teljesen hiányzik.  Lux Kálmán dr.: Visegrád vára. Lux Géza 33 eredeti rajzával. Budapest, 1932, Műemlékek Országos Bizottsága. Kiadói papír kötésben.
12676.

Lukács Károly: A Balaton. Második, átdolgozott kiadás. Budapest, 1941, Magyar Szemle Társaság. Kincsestár. Fedőborító teljesen hiányzik.
Lux Kálmán dr.: Visegrád vára. Lux Géza 33 eredeti rajzával. Budapest, 1932, Műemlékek Országos Bizottsága. Kiadói papír kötésben.

800 HUF
2,07
2,29

Pap Miklós, Szőllősi Ernő (szerk.): Balaton. Útikönyvek. Budapest, 1958, Athenaeum. Térképmelléklettel, ill., sok fényképpel illusztrált kiadvány. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, korának megfelelő állapotban.
12677.

3 600 HUF
9,33
10,29

12678.

800 HUF
2,07
2,29

A komáromi múzeum száz éve. Összeáll.: Fehérváry Magda, et al. h. n., 1986, Madács (Mindenes Gyűjtemény 5.). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12679.

800 HUF
2,07
2,29

Földrajzi alapvonalak a gymnasiumi első osztály használatára. Pest, 1854, Kilián György. Borító nélkül, hátulján érdekes korabeli feljegyzésekkel.
12680.

800 HUF
2,07
2,29

Dr. Banner Benedek-Dr. Karl János: Földrajz leányközépiskolák számára. I. kötet, A mi hazánk. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, belsejében ceruzás firkákkal, egyébként jó állapotban.
12681.

1 000 HUF
2,59
2,86

12682.

7 000 HUF
18,13
20,00

Legeza László és Szacsvay Péter: Felvidéki utakon. 2. kötet Csorbától Nyitráig. Budapest, 1995, Mikes Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
12683.

1 000 HUF
2,59
2,86

12684.

6 000 HUF
15,54
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF