[Losonci István]: Hármas kis-tükör melly Magyarország 1. legújabb földleírását II. régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét híven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. Pesten, 1849 és 1850, Trattner Károly. Viseltes karton kötésben. Térkép nélkül!
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XV. köt.: Magyarország, 5. köt.: Felső-Magyarország. [Bp., 1898, Magyar Királyi Államnyomda]. Erősen kopott, szakadozott díszes laza vászonkötésben, az első néhány lap hiányzik.
Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Komárom vármegye I. 104 oldal műmelléklet, 227 képpel, ezek között 2 térkép. 78 egész oldalas autotipia, 2 színnyomat és több szövegkép. Bp.,1907, Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél ill., sarkoknál viseltes állapotban.
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei 4.: Borsod- Abaúj- Zemplén Megye Kézikönyve I-II. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.